Wyniki konkursu ,,Narysuj Święta”

Zakończył się konkurs plastyczny dla szkół podstawowych i gimnazjum ,,Narysuj Święta”.

Bank Spółdzielczy w Więcborku dziękuje za duże zainteresowanie konkursem. Otrzymaliśmy 441 prac konkursowych z 17 szkół: SP nr 3 Sępólno, SP Przepałkowo, SP Lutowo, SP nr 1 Sępólno, SP Wałdowo, SP Wyrzysk, SP Wąwelno, SP Kamień, SP Zalesie, SP nr 1 Więcbork, SP nr 2 Więcbork, SP Runowo, SP Jastrzębiec, SP Zakrzewek, SP Wiśniewa, SP Pęperzyn i SP Sośno.

W związku z dużym zainteresowaniem, musieliśmy wydłużyć termin opublikowania wyników konkursu.

Miło nam ogłosić, że zwycięzcami konkursu w poszczególnych kategoriach wiekowych zostali:

klasy I – IV SP:

  • 1. Julita Kucharska SP Zakrzewek III klasa
  • 2. Julia Gęba SP Kamień III klasa
  • 3. Michalina Barabas SP nr 3 Sępólno II klasa

Prace zwycięzców dostępne są poniżej:

Klasy V – VIII SP i III gimnazjum:

  • 1. Martyna Kutzmann SP Kamień V klasa
  • 2. Weronika Sikora SP Jastrzębiec III klasa gimnazjum
  • 3. Maria Cyborowska SP Kamień VI klasa

Prace zwycięzców dostępne są poniżej:

Ponadto postanowiliśmy wyróżnić prace konkursowe uczniów:

klasy I – IV SP:

  • 1. Klaudia Dammer SP Przepałkowo IV klasa
  • 2. Gabriel Cysewski SP Kamień IV klasa
  • 3. Zuzanna Sikora SP Jastrzębiec IV klasa
  • 4. Zuzanna Tram SP nr 3 Sępólno I klasa
  • 5. Maciej Tomko-Nowak SP Wyrzysk I klasa
  • 6. Maja Giersz SP Wąwelno II klasa
  • 7. Julia Artkowska SP Lutowo III klasa
  • 8. Igor Soja SP nr 2 Więcbork I klasa
  • 9. Amelia Frydychowicz SP Wąwelno III klasa
  • 10. Blanka Turzyńska SP Kamień IV klasa
  • 11. Paulina Zacharzewska SP Wałdowo IV klasa
  • 12. Aleksandra Scheffler SP Sośno I klasa
  • 13. Alicja Kiedrowicz SP nr 3 Sępólno IV klasa
  • 14. Eliza Rembelska SP nr 3 Sępólno II klasa
  • 15. Magdalena Nalewajska SP Wyrzysk I klasa

Prace osób wyróżnionych dostępne są poniżej:

Klasy V – VIII SP i III gimnazjum:

  • 1. Martyna Sikora SP Jastrzębiec VI klasa
  • 2. Kinga Nowicka SP nr 1 Sępólno III klasa gimnazjum
  • 3. Julia Drobiewska SP Lutowo V klasa
  • 4. Weronika Domaszek SP Lutowo III klasa gimnazjum
  • 5. Magdalena Wysocka SP Lutowo III klasa gimnazjum
  • 6. Jakub Zywert SP Runowo VII klasa
  • 7. Magdalena Szumińska SP Wałdowo VII klasa
  • 8. Oliwia Łodzińska SP Jastrzębiec VI klasa
  • 9. Weronika Feder SP nr 2 Więcbork VII klasa
  • 10. Krzysztof Węglewski SP Kamień VI klasa
  • 11. Paulina Malczewska SP nr 2 Więcbork VII klasa
  • 12. Tomasz Wiese SP Lutowo VII klasa
  • 13. Zuzanna Pokora SP Lutowo V klasa
  • 14. Dominika Betin SP Kamień V klasa
  • 15. Jakub Spica SP Runowo V klasa

Prace osób wyróżnionych dostępne są poniżej:

Gratulujemy zwycięzcom, wyróżnionym oraz wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie ,,Narysuj Święta”. Dziękujemy za spore zainteresowanie. Zapraszamy do odwiedzania oddziałów Banku Spółdzielczego w Więcborku, gdzie znajdują się wystawy wybranych prac konkursowych uczniów z okolicznych szkół.

Termin wręczenia nagród zostanie podany do wiadomości w późniejszym terminie, nie później niż do 21.12.2018 r.

Galeria wszystkich prac konkursowych zostanie dodana w późniejszym terminie ze względu na problemy techniczne.

Formularz kontaktowy

* pola wymagane

Wyrażam zgodę na:

przetwarzanie danych przez Bank.

marketing elektroniczny i telefoniczny Banku.

Sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych na potrzeby promocji i marketingu.

Administratorem danych osobowych jest Bank Spółdzielczy w Więcborku. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.