Konkurs ,,Narysuj Święta”

Zakończył się okres dostarczania prac do Banku. Konkurs spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem, w związku z tym wyniki zostaną opublikowane do dnia 23.11.2018 r.

Konkurs plastyczny dla szkół podstawowych i gimnazjum  ,,Narysuj Święta”

Bank Spółdzielczy w Więcborku organizuje skierowany do uczniów zaprzyjaźnionych szkół podstawowych konkurs plastyczny pn.: ,,Narysuj Święta”. W konkursie można wygrać cenne nagrody.

Warunkiem udziału w konkursie jest:

  • stworzenie pracy plastycznej odwołującej się do tematyki Świąt Bożego Narodzenia w formacie A4,
  • wskazanie na odwrocie pracy imienia i nazwiska ucznia, klasy oraz szkoły, do której uczęszcza,
  • złożenie oświadczenia stanowiącego załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu,
  • złożenie pracy wraz z oświadczeniem, o którym mowa powyżej, w dowolnej placówce Banku Spółdzielczego w Więcborku lub drogą pocztową na adres siedziby Banku Spółdzielczego w Więcborku, ul. Plac Wolności 21, 89-400 Sępólno Krajeńskie do dnia 09.11.2018 r.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody, m.in. głośnik bezprzewodowy, słuchawki, zegarek sportowy, gra planszowa, pióro, plecaki, piłki, kubki. Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach wiekowych, tj.:

  • uczniom klas I-IV szkoły podstawowej,
  • uczniom klas V-VIII szkoły podstawowej, III kl. gimnazjum.

Bank z otrzymanych prac zorganizuje wystawę, która zostanie zaprezentowana w Centrali oraz/lub oddziałach Banku, a także na stronie internetowej Banku. Zwycięskie prace zostaną również zaprezentowane w lokalnej prasie.

W razie pytań proszę o kontakt z Panem Przemysławem Fojucik Kierownikiem Biura ds. Marketingu w Centrali Banku w Sępólnie Krajeńskim przy Placu Wolności 21, nr tel.: 508 034 409.

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych i gimnazjum do wzięcia udziału w konkursie.

Regulamin konkursu ,,Narysuj Święta”.

Formularz kontaktowy

* pola wymagane

Wyrażam zgodę na:

przetwarzanie danych przez Bank.

marketing elektroniczny i telefoniczny Banku.

Sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych na potrzeby promocji i marketingu.

Administratorem danych osobowych jest Bank Spółdzielczy w Więcborku. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.